Bali Fristedt oljemålning

Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRISTEDT, Bali (samtida): Stuga bland träd, signerad Bali Fristedt, olja på duk, 28x33

259750

2014-08-21