Bali Fristedt oljemålning

Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRISTEDT, Bali (samtida): "Vik vid ödegården", signerad Bali Fristedt daterad a terg 1990, olja på duk, 23x29 cm

259753

2014-08-21