Olle Nyman skulptur

Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NYMAN, Olle (1909-1999): Objekt, porslin, glas, keramik, sten, gips mm, signerad och daterad O Nyman -88, höjd 48 cm

259772

2014-08-21