Elvis Presley
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
KLIPP, 1970/80-tal, samt MAGASIN, bl a Rolling Stone No 248 1977, fotografi föreställande Elvis Presley och Juliet Prowse från filmen "G.I. Blues" ("En Yankee med takter i" Sverige)
Slitage, skador
259790
2014-09-06