Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLIPP, TIDNINGAR och PROGRAMBLAD, ABBA, 1970-2000-tal, bl a "Hänt" 1979
Slitage, skador
259792
2014-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här