Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, dekorfält i gouache med historicerande scen, ca 104x52 cm

Renoverad och kompletterad, slitage, spegelglas med fläckar

259803

2014-08-22