Johan Martin Berg spegel
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, empire, förgylld, delvis skuren dekor samt pastellage, signerad IMB och med Göteborgs hallstämpel, Johan Martin Berg (1803-1837), 134x61 cm
Senare glas, kompleterad förgyllning, krackeleringar
259808
2014-08-22