Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅDELL, Mats (1900-tal): Troll på skogsvandring, signerad Mats Hådell, olja på duk, 50x61 cm

259826

2014-08-23