Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

HÅDELL, Mats (1900-tal): Nog är det han som far med sina renar.., signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 50x61 cm

259836

2014-08-24