Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÅDELL, Mats (1900-tal): 2 st, Nakenstudier, monogramsignerade Mats Hådell, olja på duk, respektive ca 38x55 cm

259847

2014-08-24