Mats Hådell oljemålning
2014-08-24
259847
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÅDELL, Mats (1900-tal): 2 st, Nakenstudier, monogramsignerade Mats Hådell, olja på duk, respektive ca 38x55 cm