Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 2 snarlika, sengustavianska stockholmsarbeten, Ephraim Ståhls art, träskuren dekor och pastellage, bemålade och förgyllda, dekor av bevingade gripar
dekorskador, lagningar
259860
2014-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här