Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 2 snarlika, sengustavianska stockholmsarbeten, Ephraim Ståhls art, träskuren dekor och pastellage, bemålade och förgyllda, dekor av bevingade gripar

dekorskador, lagningar

259860

2014-08-25