Klubbat för:
8 200 SEK
6 000 SEK
STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, signerade IHS (Johan Hammarström, Stockholm 1794-1812), träskuren dekor, bemålade, ryggen med lotusspjälor
slitage, lagningar
259865
2014-08-25