Spegelbyrå nyrennäsans

Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans
Spegelbyrå nyrennäsans

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, nyrennäsans, byrå med tre lådor och uppsats, beslag i gustaviansk stil, höjd 199, 109x55 cm

Senare bemålning, bruksslitage

259868

2014-08-22