Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, nyrennäsans, byrå med tre lådor och uppsats, beslag i gustaviansk stil, höjd 199, 109x55 cm
Senare bemålning, bruksslitage
259868
2014-08-22