Damsekretär Louis XVI-stil

Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSEKRETÄR, Louis XVI-stil, mahognyfanerad, lådinredning bakom klaff, höjd 96, 48 x 26 cm

omarbetad, skador, lagningar, kompletteringar

259872

2014-08-25