Axel Fridell torrnål Göran Helsinges gränd

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Göran Helsinges gränd, 1932, signerad A. Fridell och daterad i plåten, torrnål, 37,6x25, litteratur: Haskel 343, III état Ffgk 1936

259879

2014-08-22