Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RINGDAHL, Astrid Harms (1912-1984): Naken vinna, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1966, olja på duk, 27x22 cm
Uppfordrad på pannå, något vågig duk
259882
2014-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här