Astrid Harms Ringdahl oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGDAHL, Astrid Harms (1912-1984): Naken vinna, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1966, olja på duk, 27x22 cm

Uppfordrad på pannå, något vågig duk

259882

2014-08-22