Taburett gustaviansk

Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk
Taburett gustaviansk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TABURETT, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld

Slitage, enstaka bräckage, smärre dekorskador

259884

2014-08-26