Figurin Gustavsberg

Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg
Figurin Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURIN, parian, Gustavsberg, "efter badet" höjd 52

Ytskador, lagning, nagg

259889

2014-08-24