Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, orientalisk dekor, höjd 67-71, 38 x 30, 44 x 32, 35 x 51 cm

Slitage, fläckar

259892

2014-08-26