Salongsbord Louis XVI-stil
2014-08-26
259896
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 1800-tal, mahognyfanerat, skiva av carraramarmor, genombruten kantlist i mässing, utdragbara ljusbrickor, höjd 73,5, diameter 60 cm