Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk, förgylld dekor, höjd 70x29 cm

Delar saknas, skador, senare glas

259900

2014-08-22