Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, koppar, rokoko, 1700-tal, för 1 ljus vardera, höjd 29 cm
Skador, senare ljusarmar och fästen
259903
2014-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här