Ljusplåtar rokoko

Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko
Ljusplåtar rokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, koppar, rokoko, 1700-tal, för 1 ljus vardera, höjd 29 cm

Skador, senare ljusarmar och fästen

259903

2014-08-22