Olle Olsson Hagalund litografi
2014-08-22
259907
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 359/360, färglitografi, ca 35x53 cm