Skulptur Olle Alberius för Orrefors

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, Olle Alberius, Orrefors, i form av elefant, delvis otydlig signerad Orrefors 4280? Olle Alberius, höjd 17 cm

Nagg

259908

2014-08-23