Skrivbord 1800

Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800
Skrivbord 1800

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, barockstil, fanér i valnöt och rot, intarsia med kompassros, beslag i förgylld mässing, höjd ca 77, 102x70 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador, skiva med fuktfläckar

259911

2014-08-22