Cassone 1700-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CASSONE, 1700-tal, Italien, valnöt, fötter i form av lejontassar med grotesker, beslag i smide, höjd ca 68, 163x50 cm
Renoverad, kompletterad, slitage, skador, spår av äldre orangrepp, nyckel saknas
259916
2014-08-22