Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Bengt Lindström, E.A. färglitografi, ca 29x22 cm

Med dedikation

259923

2014-08-22