Börje sandelin torrnål

Börje sandelin torrnål
Börje sandelin torrnål
Börje sandelin torrnål
Börje sandelin torrnål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): Porträtt av ung kvinna med ljus, signerad Sandelin, numrerad 239/310, märkt FIB i plåten, torrnål, ca 18x13 cm

Gulnader

259927

2014-08-22