Rullklaffsekretär empire

Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire
Rullklaffsekretär empire

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR med överskåp, empire, Danmark, mahognyfanér samt blindträ i ek, förgyllda dekorelement samt nyckelbussningar, lådor med benkopp, höjd ca 210, 110x56 cm

Senare skrivskiva, slitage, saknas hyllplan till överskåp

259947

2014-08-22