Rullklaffsekretär empire
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR med överskåp, empire, Danmark, mahognyfanér samt blindträ i ek, förgyllda dekorelement samt nyckelbussningar, lådor med benkopp, höjd ca 210, 110x56 cm
Senare skrivskiva, slitage, saknas hyllplan till överskåp
259947
2014-08-22