Börje Veslén litografier

Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VESLÉN, Börje (1903-73): Litografier, 14 st, signerade Veslén, varierande mått, samtliga inramade

Gulnader

259966

2014-08-23