Gunnar Bergqvist
Valmis
2014-08-25
259967
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Söder, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 30,5x38,5 cm