Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Söder, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 30,5x38,5 cm
259967
2014-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här