Gunnar Bergqvist

Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Söder, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 30,5x38,5 cm

259967

2014-08-25