CG Karlsson färgserigrafi

CG Karlsson färgserigrafi
CG Karlsson färgserigrafi
CG Karlsson färgserigrafi
CG Karlsson färgserigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Abstrakt komposition, signerad CGK, numrerad 52/200, färgserigrafi, ca 22x12 cm

259980

2014-08-23