Henri Matisse färglitografi

Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATISSE, Henri (1869-1954): efter, Kvinna, signerad och daterad i plåten Henri Matisse 7 /38, färglitografi, ur Verve 5/6 1938, ca 31,5x22,5 cm

260001

2014-08-23