Georges Rouault färglitografi
Vollendet
2014-08-23
260007
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROUAULT, Georges (1871-1958): efter Flicka, signerad G Rouault i plåten, färglitografi, ca 33x24 cm