Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, marinmotiv, signerade TW Eylan, akvarell och blyerts, 13x37 cm

260013

2014-08-23