Peter Freudenthal serigrafier

Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier
Peter Freudenthal serigrafier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): 2 st, Geometriska kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1988 respektive P Freudenthal 75, numrerade 71/80 respektive AP, färgserigrafier, bildyta 31x31 respektive 10x8 cm

Den ena serigrafin är oramad, ramen är skadad

260017

2014-08-23