Peter Freudenthal serigrafier
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): 2 st, Geometriska kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1988 respektive P Freudenthal 75, numrerade 71/80 respektive AP, färgserigrafier, bildyta 31x31 respektive 10x8 cm
Den ena serigrafin är oramad, ramen är skadad
260017
2014-08-23