Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUIN, Ingrid (1881-1956): porträtt av Jonny Winquist, signerad och daterad I Ruin 1937, olja på duk, 67x51 cm

Dukhål

260036

2014-08-23