Broderad vikskärm

Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm
Broderad vikskärm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, mahogny, 1800-talets sista hälft, dekor av näckrosor, höjd 173, i tre delar vardera 66 cm

Broderi med skador

260041

2014-08-23