Moses

Moses
Moses
Moses
Moses
Moses
Moses

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, "Moses", Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15, längd ca 31 cm

260050

2014-08-23