Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): M von Hancken Operan, signerad Reuterswärd, numrerad 37/90, färglitografi, 85x59 cm

260062

2014-08-23