Klubbat för:
15 500 SEK
4 000 SEK
PILGRIMSFLASKA, cloisonné, Kina, 1900-tal, dekor av blommor, emalj på koppar, hänklar i form av qilong, höjd 39,5 cm
Smärre skador, emaljbortfall, slitage
260066
2014-08-23