Peter Dahl 5 litografier

Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier
Peter Dahl 5 litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DAHL, Peter (född 1934): 3 signerade litografier ur Fredmans epistlar samt två osignerade litografier, i ej tillhörande grafikmapp

Zustandsbeschreibung

260070

2014-08-23