Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter (född 1934): 3 signerade litografier ur Fredmans epistlar samt två osignerade litografier, i ej tillhörande grafikmapp
Zustandsbeschreibung
260070
2014-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner