Lilla Åland karmstolar och bord Carl Malmsten

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSGRUPP, 5 dlr., Carl Malmsten, björk, bestående av bord med iläggsskiva, rund på pelarfot, höjd 74, diameter 116+49 cm, karmstolar, 4 st., "Lilla Åland", brännstämplade och daterade 2002, sittdynor medföljer

Bordsskiva och iläggsskiva skadadw, slitage

260071

2014-08-23