Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, 1950-/60-tal, DUX, klädd i Josef Franktyget "Anakreon", skyltmärkt
Slitage, skador i sits, armstödsskydd och extra tyg medföljer och finns att hämta i Utlämningen
260076
2014-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här