Fåtölj i Anakreon av Josef Frank Svenskt Tenn

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1950-/60-tal, DUX, klädd i Josef Franktyget "Anakreon", skyltmärkt

Slitage, skador i sits, armstödsskydd och extra tyg medföljer och finns att hämta i Utlämningen

260076

2014-08-23