Servisdelar England basaltware delvis Wedgwood

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNA, 1800-tal, England, basaltware, dekor av antikiserande figurscener, höjd ca 14 cm

Nagg, dekor med bortfall, lock med borrat hål, lagning

260084

2014-09-01