Wilhelm Freddie litografi

Wilhelm Freddie litografi
Wilhelm Freddie litografi
Wilhelm Freddie litografi
Wilhelm Freddie litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Indolentia", signerad och daterad Freddie -45, litografi, 27x22 cm

260117

2014-08-24