Réné Magritte litografi

Réné Magritte litografi
Réné Magritte litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGRITTE, Réné (Belgien, 1896-1967), efter, blad XI ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, färglitografi, 27,5x49 cm

260127

2014-08-24