Rembrandt etsning sent avdrag

Rembrandt etsning sent avdrag
Rembrandt etsning sent avdrag
Rembrandt etsning sent avdrag
Rembrandt etsning sent avdrag

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REMBRANDT (1606-1669): Abraham caressing Isaac, etsning, 1637, signerad i plåten, sent avdrag, 11,6 x 8,8 cm
LITTERATUR: Bartsch 33, Björklund and Barnard 37-2

260139

2014-08-24